Regular price
$12.95
Regular price
$12.95
Sale price
$12.95
Unit price
per
A raw source of protein, vitamins, minerals and essential fatty acids. Use as a topping for yoghurt, breakfast cereals and salad bowls or add to muffin or slice recipes.
Couldn't load pickup availability
Orders shipped within 2-3 business days
Standard shipping Australia-wide
$18.00
Express shipping Australia-wide
$25.00

